Porady / Montaż

Montaż – Taśma ogrodzeniowa / Taśma na płot

Montaż taśmy ogrodzeniowej jest niezmiernie prosty. Nie ma potrzeby zatrudniania specjalnej ekipy, cały montaż możemy wykonać we własnym zakresie. Nie są wymagane również żadne specjalistyczne narzędzia, taśmę montujemy przeplatając ją przez pręty i przycinając do odpowiedniej długości. Końcówkę taśmy, po zawinięciu na ostani pręt zapinamy specjalnym klipsem. Stanowi on trwałe zabezpieczenie przed wypadnięciem taśmy z przęsła. Szerokość produkowanej przez nas taśmy ogrodzeniowej jest idealnie dopasowana do wysokości rozmieszczonych prętów w panelach ogrodzeń produkowanych przez polskich producentów.
Taśma to zabezpieczenie trwałe i estetyczne, mimo prostego montażu i niewielkiego nakładu pracy.

Zapleć taśmę ogrodzeniową na panel

Koniec taśmy owiń wokół pręta

Wciśnij klips

Klipsy montażowe występują w dwóch wersjach: grafitowej – idealnie komponującej się z taśmą w ciemniejszych kolorach oraz półprzezroczystej – do taśm jaśniejszych.


Montaż – Mata ogrodzeniowa / mata na płot

Zamontowanie maty ogrodzeniowej również jest niezwykle proste i polega na przymocowaniu jej do ogrodzenia za pomocą plastikowych zacisków. Zaciski znakomicie sprawdzają się przy montażu maty: nie rdzewieją, nie kruszą się i pozwalają na szybką wymianę w razie potrzeby. Rozmiary mat pozwalają na dopasowanie ich do większości paneli ogrodzeniowych dostępnych na naszym rynku.

Standardowo do kompletu dołączone są opaski zaciskowe, które po przymocowaniu maty należy przyciąć na wymaganą długość.

 
Zapoznaj się z naszymi produktami:
Taśma ogrodzeniowa
Mata na ogrodzenia